CD Colunga vs Lealtad, Tercera Federación, Group 2
Tercera Federación, Group 2?LDDLW

CD Colunga
25.10.2026
14:00
Agg
?DWWDL

Lealtad
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | CD Colunga | 7 | 3 | 2 | 2 | 14:16 | 11 |
| 10. | Lealtad | 7 | 3 | 2 | 2 | 6:4 | 11 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
0'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: CD Colunga
18.10.26
TFSporting Gijon BCD Colunga3:040L10.10.26
TFCD ColungaPraviano1:255D03.10.26
TFL'Entregu CFCD Colunga0:000D26.09.26
TFCD ColungaCovadonga1:112L20.09.26
TFUC CearesCD Colunga2:034W13.09.26
TFCD ColungaOviedo Astur1:021W06.09.26
TFAndes CFCD Colunga0:112W16.08.26
CFMarino de LuancoCD Colunga1:020L11.08.26
CFCD ColungaSporting Gijon B1:012L10.05.26
TFGijon IndustrialCD Colunga3:162L
TFSporting Gijon BCD Colunga3:040L10.10.26
TFCD ColungaPraviano1:255D03.10.26
TFL'Entregu CFCD Colunga0:000D26.09.26
TFCD ColungaCovadonga1:112L20.09.26
TFUC CearesCD Colunga2:034W13.09.26
TFCD ColungaOviedo Astur1:021W06.09.26
TFAndes CFCD Colunga0:112W16.08.26
CFMarino de LuancoCD Colunga1:020L11.08.26
CFCD ColungaSporting Gijon B1:012L10.05.26
TFGijon IndustrialCD Colunga3:162LSon maçlar: Lealtad
18.10.26
TFLealtadCaudal0:000D10.10.26
TFUP LangreoLealtad0:101W04.10.26
TFLealtadAviles Stadium CF1:020W27.09.26
TFLealtadLlanes1:011D20.09.26
TFSporting Gijon BLealtad0:010L12.09.26
TFLealtadPraviano0:212L06.09.26
TFL'Entregu CFLealtad0:001W15.08.26
CFLealtadLlanes1:020W07.08.26
CFUD LlaneraLealtad0:010L03.05.26
SFSalamanca CF UDSLealtad1:021L
TFLealtadCaudal0:000D10.10.26
TFUP LangreoLealtad0:101W04.10.26
TFLealtadAviles Stadium CF1:020W27.09.26
TFLealtadLlanes1:011D20.09.26
TFSporting Gijon BLealtad0:010L12.09.26
TFLealtadPraviano0:212L06.09.26
TFL'Entregu CFLealtad0:001W15.08.26
CFLealtadLlanes1:020W07.08.26
CFUD LlaneraLealtad0:010L03.05.26
SFSalamanca CF UDSLealtad1:021LAralarındaki maçlar
23.08.25
CFCD ColungaLealtad2:224L09.02.25
TFLealtadCD Colunga0:032L29.09.24
TFCD ColungaLealtad1:114L03.03.24
TFLealtadCD Colunga0:101W01.11.23
TFCD ColungaLealtad0:102L12.02.23
TFLealtadCD Colunga0:020L09.10.22
TFCD ColungaLealtad0:103L20.03.22
TFLealtadCD Colunga0:111D31.10.21
TFCD ColungaLealtad1:213L23.02.20
TFLealtadCD Colunga1:020L
CFCD ColungaLealtad2:224L09.02.25
TFLealtadCD Colunga0:032L29.09.24
TFCD ColungaLealtad1:114L03.03.24
TFLealtadCD Colunga0:101W01.11.23
TFCD ColungaLealtad0:102L12.02.23
TFLealtadCD Colunga0:020L09.10.22
TFCD ColungaLealtad0:103L20.03.22
TFLealtadCD Colunga0:111D31.10.21
TFCD ColungaLealtad1:213L23.02.20
TFLealtadCD Colunga1:020LAynı rakibe karşı (4)
vs. Sporting Gijon B
vs. Praviano
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor