CD Olimpia vs Honduras Progreso, Liga Hondubet, Clausura
Liga Hondubet, Clausura?DDDWW

CD Olimpia
FT
6 : 1
HT 1:0
Agg
8.2.2018 04:00
?WLWDW

Honduras Progreso
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: CD Olimpia
04.02.18
LHCD OlimpiaMotagua1:011D02.02.18
LHCD VidaCD Olimpia0:111D28.01.18
LHCD OlimpiaCD Marathon0:111D26.01.18
LHJuticalpaCD Olimpia1:235W20.01.18
LHCD OlimpiaCD Real Sociedad10W23.12.17
LHMotaguaCD Olimpia31L20.12.17
LHCD OlimpiaMotagua0:020W09.12.17
LHCD OlimpiaLobos UPNFM1:020W06.12.17
LHLobos UPNFMCD Olimpia1:022D24.11.17
LHCD OlimpiaJuticalpa41W
LHCD OlimpiaMotagua1:011D02.02.18
LHCD VidaCD Olimpia0:111D28.01.18
LHCD OlimpiaCD Marathon0:111D26.01.18
LHJuticalpaCD Olimpia1:235W20.01.18
LHCD OlimpiaCD Real Sociedad10W23.12.17
LHMotaguaCD Olimpia31L20.12.17
LHCD OlimpiaMotagua0:020W09.12.17
LHCD OlimpiaLobos UPNFM1:020W06.12.17
LHLobos UPNFMCD Olimpia1:022D24.11.17
LHCD OlimpiaJuticalpa41WSon maçlar: Honduras Progreso
05.02.18
LHHonduras ProgresoCD Vida1:010W01.02.18
LHMotaguaHonduras Progreso1:030L28.01.18
LHCD Real SociedadHonduras Progreso0:101W25.01.18
LHHonduras ProgresoReal Espana11D21.01.18
LHHonduras ProgresoJuticalpa4:043W20.11.17
LHCD PlatenseHonduras Progreso10L12.11.17
LHHonduras ProgresoReal Espana0:202L10.11.17
LHHonduras ProgresoJuticalpa0:112L04.11.17
LHCD MarathonHonduras Progreso0:010L30.10.17
LHHonduras ProgresoCD Vida21W
LHHonduras ProgresoCD Vida1:010W01.02.18
LHMotaguaHonduras Progreso1:030L28.01.18
LHCD Real SociedadHonduras Progreso0:101W25.01.18
LHHonduras ProgresoReal Espana11D21.01.18
LHHonduras ProgresoJuticalpa4:043W20.11.17
LHCD PlatenseHonduras Progreso10L12.11.17
LHHonduras ProgresoReal Espana0:202L10.11.17
LHHonduras ProgresoJuticalpa0:112L04.11.17
LHCD MarathonHonduras Progreso0:010L30.10.17
LHHonduras ProgresoCD Vida21WAralarındaki maçlar
01.10.17
LHCD OlimpiaHonduras Progreso2:030W06.08.17
LHHonduras ProgresoCD Olimpia0:101W14.05.17
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:122D12.05.17
LHHonduras ProgresoCD Olimpia2:142L02.03.17
LHHonduras ProgresoCD Olimpia0:021L08.01.17
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:252W19.11.16
LHHonduras ProgresoCD Olimpia20L22.09.16
LHCD OlimpiaHonduras Progreso0:020W20.03.16
LHCD OlimpiaHonduras Progreso2:022D17.01.16
LHHonduras ProgresoCD Olimpia02W
LHCD OlimpiaHonduras Progreso2:030W06.08.17
LHHonduras ProgresoCD Olimpia0:101W14.05.17
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:122D12.05.17
LHHonduras ProgresoCD Olimpia2:142L02.03.17
LHHonduras ProgresoCD Olimpia0:021L08.01.17
LHCD OlimpiaHonduras Progreso1:252W19.11.16
LHHonduras ProgresoCD Olimpia20L22.09.16
LHCD OlimpiaHonduras Progreso0:020W20.03.16
LHCD OlimpiaHonduras Progreso2:022D17.01.16
LHHonduras ProgresoCD Olimpia02WAynı rakibe karşı (4)
vs. CD Vida
vs. Motagua
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor