CR Da Caala vs Kabuscorp, Girabola
Girabola?LWLDL

CR Da Caala
FT
1 : 0
HT 0:0
Agg
21.11.2021 17:00
?WLLLW

Kabuscorp
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | CR Da Caala | 30 | 11 | 9 | 10 | 30:19 | 42 |
| 14. | Kabuscorp | 30 | 6 | 11 | 13 | 31:40 | 20 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: CR Da Caala
14.11.21
GICD Lunda SulCR Da Caala0:010L07.11.21
GICR Da CaalaPrimeiro de Agosto1:010W03.11.21
GIPetro LuandaCR Da Caala21L30.10.21
GIRecreativo do LiboloCR Da Caala1:111D24.10.21
GICuando CubangoCR Da Caala1:010L02.10.21
GICR Da CaalaSporting De Benguela1:030W31.07.21
GICR Da CaalaRecreativo do Libolo1:010W24.07.21
GIFC Bravos do MaquisCR Da Caala2:020L19.07.21
GICR Da CaalaSagrada Esperanca1:010W30.06.21
GIDesportivo da HuilaCR Da Caala00D
GICD Lunda SulCR Da Caala0:010L07.11.21
GICR Da CaalaPrimeiro de Agosto1:010W03.11.21
GIPetro LuandaCR Da Caala21L30.10.21
GIRecreativo do LiboloCR Da Caala1:111D24.10.21
GICuando CubangoCR Da Caala1:010L02.10.21
GICR Da CaalaSporting De Benguela1:030W31.07.21
GICR Da CaalaRecreativo do Libolo1:010W24.07.21
GIFC Bravos do MaquisCR Da Caala2:020L19.07.21
GICR Da CaalaSagrada Esperanca1:010W30.06.21
GIDesportivo da HuilaCR Da Caala00DSon maçlar: Kabuscorp
13.11.21
GIKabuscorpCuando Cubango2:020W06.11.21
GIGD InterclubeKabuscorp2:021L03.11.21
GISagrada EsperancaKabuscorp21L30.10.21
GIKabuscorpPetro Luanda0:103L24.10.21
GISporting De BenguelaKabuscorp0:012W17.10.21
GIKabuscorpAcademica Do Lobito0:212L01.10.21
GIKabuscorpFC Cabinda22D19.05.19
GIKabuscorpPrimeiro de Agosto01L12.05.19
GIFC Bravos do MaquisKabuscorp00D27.04.19
GIKabuscorpSagrada Esperanca11D
GIKabuscorpCuando Cubango2:020W06.11.21
GIGD InterclubeKabuscorp2:021L03.11.21
GISagrada EsperancaKabuscorp21L30.10.21
GIKabuscorpPetro Luanda0:103L24.10.21
GISporting De BenguelaKabuscorp0:012W17.10.21
GIKabuscorpAcademica Do Lobito0:212L01.10.21
GIKabuscorpFC Cabinda22D19.05.19
GIKabuscorpPrimeiro de Agosto01L12.05.19
GIFC Bravos do MaquisKabuscorp00D27.04.19
GIKabuscorpSagrada Esperanca11DAralarındaki maçlar
24.04.19
GICR Da CaalaKabuscorp00D15.01.19
GIKabuscorpCR Da Caala31L08.06.18
GIKabuscorpCR Da Caala30L12.02.18
GICR Da CaalaKabuscorp10W28.10.17
GIKabuscorpCR Da Caala01W14.05.17
GICR Da CaalaKabuscorp20W10.07.16
GICR Da CaalaKabuscorp30W20.02.16
GIKabuscorpCR Da Caala31L
GICR Da CaalaKabuscorp00D15.01.19
GIKabuscorpCR Da Caala31L08.06.18
GIKabuscorpCR Da Caala30L12.02.18
GICR Da CaalaKabuscorp10W28.10.17
GIKabuscorpCR Da Caala01W14.05.17
GICR Da CaalaKabuscorp20W10.07.16
GICR Da CaalaKabuscorp30W20.02.16
GIKabuscorpCR Da Caala31LAynı rakibe karşı (4)
vs. Cuando Cubango
vs. Sagrada Esperanca
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Girabola 21/22
Oynanan maçlar235/240
Maç başına gol2.30
Ev sahibi galibiyetleri39%
Beraberlikler31%
Deplasman galibiyetleri30%
2.5 gol üstü41%
Karşılıklı gol45%
Maç başına ilk yarı golü1.13