Defensor Sporting vs CA River Plate, Liga AUF Uruguaya
Liga AUF Uruguaya?WWDDL

Defensor Sporting
FT
1 : 1
HT 0:0
Agg
11.5.2019 21:30
?LLDLL

CA River Plate
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. | Defensor Sporting | 15 | 4 | 4 | 7 | 21:27 | 16 |
| 15. | CA River Plate | 15 | 3 | 5 | 7 | 14:29 | 14 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: Defensor Sporting
05.05.19
LACerroDefensor Sporting0:102W21.04.19
LADefensor SportingPlaza Colonia1:041W13.04.19
LADanubioDefensor Sporting0:111D07.04.19
LADefensor SportingBoston River0:000D31.03.19
LARacing Club de MontevideoDefensor Sporting1:242L24.03.19
LADefensor SportingMontevideo Wanderers1:111D16.03.19
LALiverpool MontevideoDefensor Sporting1:162L09.03.19
LADefensor SportingJuventud De Las Piedras1:214L03.03.19
LARampla JuniorsDefensor Sporting0:102W28.02.19
CLAtletico MineiroDefensor Sporting0:000D
LACerroDefensor Sporting0:102W21.04.19
LADefensor SportingPlaza Colonia1:041W13.04.19
LADanubioDefensor Sporting0:111D07.04.19
LADefensor SportingBoston River0:000D31.03.19
LARacing Club de MontevideoDefensor Sporting1:242L24.03.19
LADefensor SportingMontevideo Wanderers1:111D16.03.19
LALiverpool MontevideoDefensor Sporting1:162L09.03.19
LADefensor SportingJuventud De Las Piedras1:214L03.03.19
LARampla JuniorsDefensor Sporting0:102W28.02.19Son maçlar: CA River Plate
04.05.19
LACA River PlatePenarol0:202L20.04.19
LAClub Atletico ProgresoCA River Plate1:040L14.04.19
LACA River PlateAtletico Fenix Montevideo2:222D06.04.19
LANacional De FootballCA River Plate4:060L30.03.19
LACerro LargoCA River Plate1:020L24.03.19
LACA River PlateCerro0:021W17.03.19
LAPlaza ColoniaCA River Plate0:010L10.03.19
LACA River PlateDanubio1:011D03.03.19
LABoston RiverCA River Plate1:020L26.02.19
CSSantosCA River Plate0:011D
LACA River PlatePenarol0:202L20.04.19
LAClub Atletico ProgresoCA River Plate1:040L14.04.19
LACA River PlateAtletico Fenix Montevideo2:222D06.04.19
LANacional De FootballCA River Plate4:060L30.03.19
LACerro LargoCA River Plate1:020L24.03.19
LACA River PlateCerro0:021W17.03.19
LAPlaza ColoniaCA River Plate0:010L10.03.19
LACA River PlateDanubio1:011D03.03.19
LABoston RiverCA River Plate1:020L26.02.19Aralarındaki maçlar
23.09.18
LACA River PlateDefensor Sporting1:132L12.05.18
LACA River PlateDefensor Sporting0:010L01.04.18
LADefensor SportingCA River Plate2:152W14.10.17
LADefensor SportingCA River Plate0:121W19.03.17
LACA River PlateDefensor Sporting0:001W18.09.16
LACA River PlateDefensor Sporting0:205W29.05.16
LACA River PlateDefensor Sporting1:012W27.11.15
LADefensor SportingCA River Plate1:012L
LACA River PlateDefensor Sporting1:132L12.05.18
LACA River PlateDefensor Sporting0:010L01.04.18
LADefensor SportingCA River Plate2:152W14.10.17
LADefensor SportingCA River Plate0:121W19.03.17
LACA River PlateDefensor Sporting0:001W18.09.16
LACA River PlateDefensor Sporting0:205W29.05.16
LACA River PlateDefensor Sporting1:012W27.11.15
LADefensor SportingCA River Plate1:012LAynı rakibe karşı (4)
vs. Cerro
vs. Plaza Colonia
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Liga AUF Uruguaya 2019
Oynanan maçlar298/299
Maç başına gol2.68
Ev sahibi galibiyetleri44%
Beraberlikler25%
Deplasman galibiyetleri31%
2.5 gol üstü48%
Karşılıklı gol50%
Maç başına ilk yarı golü1.23