FC Brno vs Pardubice, FNL
FNL?WDWLW

FC Brno
FT
3 : 1
HT 2:1
Agg
17.4.2019 19:00
?WLDDW

Pardubice
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | FC Brno | 30 | 17 | 6 | 7 | 63:31 | 57 |
| 7. | Pardubice | 30 | 11 | 11 | 8 | 45:34 | 44 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: FC Brno
14.04.19
FNFC Silon TaborskoFC Brno0:212W07.04.19
FNFC BrnoFK Usti nad Labem0:000D31.03.19
FNFC BrnoSK Prostejov0:010W17.03.19
FNCeske BudejoviceFC Brno0:232L10.03.19
FNFC BrnoViktoria Zizkov4:060W02.03.19
FNMFK ChrudimFC Brno1:112W21.01.19
WLFC BrnoSlovan Bratislava3:030W12.01.19
WLFC NitraFC Brno0:213W09.01.19
WLFC BrnoFC Silon Taborsko1:314L06.01.19
WLSC ZnojmoFC Brno2:225W
FNFC Silon TaborskoFC Brno0:212W07.04.19
FNFC BrnoFK Usti nad Labem0:000D31.03.19
FNFC BrnoSK Prostejov0:010W17.03.19
FNCeske BudejoviceFC Brno0:232L10.03.19
FNFC BrnoViktoria Zizkov4:060W02.03.19
FNMFK ChrudimFC Brno1:112W21.01.19
WLFC BrnoSlovan Bratislava3:030W12.01.19
WLFC NitraFC Brno0:213W09.01.19
WLFC BrnoFC Silon Taborsko1:314L06.01.19
WLSC ZnojmoFC Brno2:225WSon maçlar: Pardubice
13.04.19
FNPardubiceViktoria Zizkov0:021W07.04.19
FNCeske BudejovicePardubice0:010L30.03.19
FNPardubiceFC Sellier & Bellot Vlasim0:000D16.03.19
FNMFK ChrudimPardubice0:111D09.03.19
FNPardubiceTrinec2:040W03.03.19
FNVarnsdorfPardubice0:000D13.01.19
WLPardubiceVarnsdorf0:014L08.01.19
WLFK JablonecPardubice0:000D05.01.19
WLPardubiceMFK Chrudim1:122D24.11.18
FNPardubiceVysocina Jihlava0:000D
FNPardubiceViktoria Zizkov0:021W07.04.19
FNCeske BudejovicePardubice0:010L30.03.19
FNPardubiceFC Sellier & Bellot Vlasim0:000D16.03.19
FNMFK ChrudimPardubice0:111D09.03.19
FNPardubiceTrinec2:040W03.03.19
FNVarnsdorfPardubice0:000D13.01.19
WLPardubiceVarnsdorf0:014L08.01.19
WLFK JablonecPardubice0:000D05.01.19
WLPardubiceMFK Chrudim1:122D24.11.18
FNPardubiceVysocina Jihlava0:000DAralarındaki maçlar
Aynı rakibe karşı (4)
vs. Viktoria Zizkov
vs. Ceske Budejovice
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla FNL 18/19
Oynanan maçlar240/240
Maç başına gol2.64
Ev sahibi galibiyetleri50%
Beraberlikler23%
Deplasman galibiyetleri27%
2.5 gol üstü50%
Karşılıklı gol49%
Maç başına ilk yarı golü1.28