FC Honka vs AIFK, Kakkonen

Maç öncesi analizİki takımın geçmişinden ve gol modelinden olasılıklar, oranlarda value, tüm istatistikler ve turnuva bağlamı tek yerde.
Prematch analyzer'da aç
Kakkonen
?WWDWL
FC Honka
23.10.2026
18:30
?LLWLW
AIFK
0'
0'15'30'45'60'75'90'

Dakika

Maçlar?
Saha?
Olasılık?
FC Honka bu turnuvada oynamıyor
AIFK: Az veri · maç: 1
Maçta gol
ÇizgiFC HonkaAIFKOrtalamaModel0.5 üst–100%––1.5 üst–100%––2.5 üst–100%––3.5 üst–0%––4.5 üst–0%––5.5 üst–0%––
Goller: FC Honka
ÇizgiFC HonkaAIFKOrtalamaModel0.5 üst–0%––1.5 üst–0%––2.5 üst–0%––3.5 üst–0%––
Goller: AIFK
ÇizgiFC HonkaAIFKOrtalamaModel0.5 üst–100%––1.5 üst–100%––2.5 üst–100%––3.5 üst–0%––
İlk yarıda gol
ÇizgiFC HonkaAIFKOrtalamaModel0.5 üst–100%––1.5 üst–100%––2.5 üst–0%––

Rakamlarla Kakkonen 2026

Oynanan maçlar361/363
Maç başına gol3.87
Ev sahibi galibiyetleri50%
Beraberlikler19%
Deplasman galibiyetleri32%
2.5 gol üstü71%
Karşılıklı gol64%
Korner10.7