North District vs Kitchee, Sapling Cup
Sapling Cup?LLLLW

North District
FT
1 : 1
HT 1:1
Agg
16.11.2024 10:00
?DWLWW

Kitchee
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | North District | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 5 |
| 4. | Kitchee | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
xG
Ataklar
48 101
Tehlikeli ataklar
29 96
Topa sahip olma %
29 71
6 0 3
2
İsabetli şutlar
4 1
İsabetsiz şutlar
7 2 0 5
3
Oyuncu değişiklikleri
5Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: North District
10.11.24
HKEastern SCNorth District1:021L03.11.24
HKHong Kong FCNorth District2:020L27.10.24
HKLee Man FCNorth District2:151L20.10.24
HKLee Man FCNorth District1:141L13.10.24
SCHong Kong FCNorth District0:113W05.10.24
HKSouthern DistrictNorth District1:020L29.09.24
HKNorth DistrictTai Po0:203L15.09.24
HKNorth DistrictKowloon City0:223L12.09.24
HKEastern SCNorth District3:051L31.08.24
HKNorth DistrictKitchee0:122D
HKEastern SCNorth District1:021L03.11.24
HKHong Kong FCNorth District2:020L27.10.24
HKLee Man FCNorth District2:151L20.10.24
HKLee Man FCNorth District1:141L13.10.24
SCHong Kong FCNorth District0:113W05.10.24
HKSouthern DistrictNorth District1:020L29.09.24
HKNorth DistrictTai Po0:203L15.09.24
HKNorth DistrictKowloon City0:223L12.09.24
HKEastern SCNorth District3:051L31.08.24
HKNorth DistrictKitchee0:122DSon maçlar: Kitchee
02.11.24
HKKitcheeLee Man FC1:111D26.10.24
HKKitcheeTai Po2:031W19.10.24
HKTai PoKitchee0:010L05.10.24
HKKitcheeHong Kong FC1:040W25.09.24
HKKitcheeKowloon City1:061W21.09.24
HKKitcheeHK Rangers FC4:080W14.09.24
HKKitcheeSouthern District0:111D31.08.24
HKNorth DistrictKitchee0:122D07.08.24
CFKitcheeAtletico Madrid0:216L27.07.24
MPBG Pathum UnitedKitchee1:131L
HKKitcheeLee Man FC1:111D26.10.24
HKKitcheeTai Po2:031W19.10.24
HKTai PoKitchee0:010L05.10.24
HKKitcheeHong Kong FC1:040W25.09.24
HKKitcheeKowloon City1:061W21.09.24
HKKitcheeHK Rangers FC4:080W14.09.24
HKKitcheeSouthern District0:111D31.08.24
HKNorth DistrictKitchee0:122D07.08.24
CFKitcheeAtletico Madrid0:216L27.07.24
MPBG Pathum UnitedKitchee1:131LAralarındaki maçlar
31.08.24
HKNorth DistrictKitchee0:122D14.04.24
HKKitcheeNorth District2:040L21.02.24
SCKitcheeNorth District0:010L20.01.24
SCKitcheeNorth District1:113W03.12.23
HKNorth DistrictKitchee0:323L
HKNorth DistrictKitchee0:122D14.04.24
HKKitcheeNorth District2:040L21.02.24
SCKitcheeNorth District0:010L20.01.24
SCKitcheeNorth District1:113W03.12.23
HKNorth DistrictKitchee0:323LAynı rakibe karşı (4)
vs. Lee Man FC
vs. Tai Po
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Sapling Cup 24/25
Oynanan maçlar19/19
Maç başına gol3.05
Ev sahibi galibiyetleri32%
Beraberlikler21%
Deplasman galibiyetleri47%
2.5 gol üstü63%
Karşılıklı gol58%
Korner9.8