Odd BK vs Sarpsborg, Eliteserien
Eliteserien?WLWWL

Odd BK
FT
0 : 3
HT 0:1
Agg
19.8.2023 19:00
?LLWLL

Sarpsborg
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. | Sarpsborg | 30 | 12 | 5 | 13 | 55:52 | 41 |
| 10. | Odd BK | 30 | 10 | 8 | 12 | 42:44 | 38 |
0.84 xG 2.70
Ataklar
87 129
Tehlikeli ataklar
40 62
Topa sahip olma %
48 52
2 0 2
2
İsabetli şutlar
3 8
İsabetsiz şutlar
18 1 0 6
4
Oyuncu değişiklikleri
5Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: Odd BK
06.08.23
ELOdd BKStabaek2:040W30.07.23
ELRosenborgOdd BK0:232L23.07.23
ELOdd BKValerenga1:021W16.07.23
ELAalesundOdd BK0:003W09.07.23
ELOdd BKBodo/Glimt0:102L02.07.23
ELHaugesundOdd BK1:121L25.06.23
ELHam-KamOdd BK0:001W11.06.23
ELOdd BKMolde0:010W07.06.23
NFSarpsborgOdd BK2:031L04.06.23
ELSandefjordOdd BK1:041L
ELOdd BKStabaek2:040W30.07.23
ELRosenborgOdd BK0:232L23.07.23
ELOdd BKValerenga1:021W16.07.23
ELAalesundOdd BK0:003W09.07.23
ELOdd BKBodo/Glimt0:102L02.07.23
ELHaugesundOdd BK1:121L25.06.23
ELHam-KamOdd BK0:001W11.06.23
ELOdd BKMolde0:010W07.06.23
NFSarpsborgOdd BK2:031L04.06.23
ELSandefjordOdd BK1:041LSon maçlar: Sarpsborg
12.08.23
ELSarpsborgStromsgodset1:012L06.08.23
ELSandefjordSarpsborg2:151L30.07.23
ELSarpsborgHaugesund0:121W22.07.23
ELMoldeSarpsborg2:151L16.07.23
ELSarpsborgHam-Kam2:323L12.07.23
NFMoldeSarpsborg3:031L09.07.23
ELStromsgodsetSarpsborg3:252L02.07.23
ELSarpsborgSandefjord3:161W28.06.23
NFSogndalSarpsborg2:134W25.06.23
ELRosenborgSarpsborg0:303W
ELSarpsborgStromsgodset1:012L06.08.23
ELSandefjordSarpsborg2:151L30.07.23
ELSarpsborgHaugesund0:121W22.07.23
ELMoldeSarpsborg2:151L16.07.23
ELSarpsborgHam-Kam2:323L12.07.23
NFMoldeSarpsborg3:031L09.07.23
ELStromsgodsetSarpsborg3:252L02.07.23
ELSarpsborgSandefjord3:161W28.06.23
NFSogndalSarpsborg2:134W25.06.23
ELRosenborgSarpsborg0:303WAralarındaki maçlar
07.06.23
NFSarpsborgOdd BK2:031L23.04.23
ELSarpsborgOdd BK0:000D26.02.23
CFOdd BKSarpsborg1:112L20.08.22
ELOdd BKSarpsborg1:010W07.05.22
ELSarpsborgOdd BK0:010L21.11.21
ELSarpsborgOdd BK0:011D24.05.21
ELOdd BKSarpsborg0:111D31.10.20
ELOdd BKSarpsborg0:011D19.07.20
ELSarpsborgOdd BK0:020L22.09.19
ELOdd BKSarpsborg2:030W
NFSarpsborgOdd BK2:031L23.04.23
ELSarpsborgOdd BK0:000D26.02.23
CFOdd BKSarpsborg1:112L20.08.22
ELOdd BKSarpsborg1:010W07.05.22
ELSarpsborgOdd BK0:010L21.11.21
ELSarpsborgOdd BK0:011D24.05.21
ELOdd BKSarpsborg0:111D31.10.20
ELOdd BKSarpsborg0:011D19.07.20
ELSarpsborgOdd BK0:020L22.09.19
ELOdd BKSarpsborg2:030WAynı rakibe karşı (4)
vs. Sandefjord
vs. Haugesund
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Eliteserien 2023
Oynanan maçlar244/244
Maç başına gol3.11
Ev sahibi galibiyetleri50%
Beraberlikler18%
Deplasman galibiyetleri32%
2.5 gol üstü60%
Karşılıklı gol57%
Korner10.6