Progresul Somcuta Mare vs CS Seini, Liga 4 Maramureș
Liga 4 Maramureș?WWWLW

Progresul Somcuta Mare
FT
4 : 0
Agg
21.10.2018 15:00
?LLWLL

CS Seini
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Progresul Somcuta Mare | 18 | 16 | 0 | 2 | 92:12 | 48 |
| 10. | CS Seini | 18 | 2 | 1 | 15 | 15:75 | 7 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: Progresul Somcuta Mare
14.10.18
L4CS FC ȘișeștiProgresul Somcuta Mare16W30.09.18
L4AS NistruProgresul Somcuta Mare05W23.09.18
L4Progresul Somcuta MareACS Viitorul Ulmeni21W08.09.18
L4ACS FC Lăpuşul Târgu LăpuşProgresul Somcuta Mare50L01.09.18
L4Progresul Somcuta MareACS Progresul 2012 Dumbrăvița110W26.08.18
CRAS Carmen SatulungProgresul Somcuta Mare17W30.05.18
L4CS Minaur Baia MareProgresul Somcuta Mare32L27.05.18
L4Progresul Somcuta MareCS FC Suciu de Sus12L22.05.18
CRCS Minaur Baia MareProgresul Somcuta Mare50L20.05.18
L4CS Comuna SatulungProgresul Somcuta Mare16W
L4CS FC ȘișeștiProgresul Somcuta Mare16W30.09.18
L4AS NistruProgresul Somcuta Mare05W23.09.18
L4Progresul Somcuta MareACS Viitorul Ulmeni21W08.09.18
L4ACS FC Lăpuşul Târgu LăpuşProgresul Somcuta Mare50L01.09.18
L4Progresul Somcuta MareACS Progresul 2012 Dumbrăvița110W26.08.18
CRAS Carmen SatulungProgresul Somcuta Mare17W30.05.18
L4CS Minaur Baia MareProgresul Somcuta Mare32L27.05.18
L4Progresul Somcuta MareCS FC Suciu de Sus12L22.05.18
CRCS Minaur Baia MareProgresul Somcuta Mare50L20.05.18
L4CS Comuna SatulungProgresul Somcuta Mare16WSon maçlar: CS Seini
13.10.18
L4CS SeiniACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş06L07.10.18
L4ACS Progresul 2012 DumbrăvițaCS Seini31L29.09.18
L4CS SeiniCS FC Suciu de Sus20W23.09.18
L4CS Bradul Groșii ȚibleșuluiCS Seini31L15.09.18
L4CS SeiniCS Prosport Fărcașa12L02.09.18
L4CS FC ȘișeștiCS Seini60L26.08.18
CRAS NistruCS Seini30L30.05.18
L4CS FC Suciu de SusCS Seini61L26.05.18
L4CS SeiniCS Comuna Satulung50W19.05.18
L4ACS FC Lăpuşul Târgu LăpuşCS Seini101L
L4CS SeiniACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş06L07.10.18
L4ACS Progresul 2012 DumbrăvițaCS Seini31L29.09.18
L4CS SeiniCS FC Suciu de Sus20W23.09.18
L4CS Bradul Groșii ȚibleșuluiCS Seini31L15.09.18
L4CS SeiniCS Prosport Fărcașa12L02.09.18
L4CS FC ȘișeștiCS Seini60L26.08.18
CRAS NistruCS Seini30L30.05.18
L4CS FC Suciu de SusCS Seini61L26.05.18
L4CS SeiniCS Comuna Satulung50W19.05.18
L4ACS FC Lăpuşul Târgu LăpuşCS Seini101LAralarındaki maçlar
05.05.18
L4Progresul Somcuta MareCS Seini61W30.09.17
L4CS SeiniProgresul Somcuta Mare26W29.04.17
L4CS SeiniProgresul Somcuta Mare11D25.09.16
L4Progresul Somcuta MareCS Seini91W20.03.16
L4Progresul Somcuta MareCS Seini35L29.08.15
L4CS SeiniProgresul Somcuta Mare04W
L4Progresul Somcuta MareCS Seini61W30.09.17
L4CS SeiniProgresul Somcuta Mare26W29.04.17
L4CS SeiniProgresul Somcuta Mare11D25.09.16
L4Progresul Somcuta MareCS Seini91W20.03.16
L4Progresul Somcuta MareCS Seini35L29.08.15
L4CS SeiniProgresul Somcuta Mare04WAynı rakibe karşı (4)
vs. ACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
08.09.18
L4ACS FC Lăpuşul Târgu LăpuşProgresul Somcuta Mare50L13.10.18
L4CS SeiniACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş06L
L4ACS FC Lăpuşul Târgu LăpuşProgresul Somcuta Mare50L13.10.18
L4CS SeiniACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş06Lvs. ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla Liga 4 Maramureș 18/19
Oynanan maçlar164/164
Maç başına gol5.44
Ev sahibi galibiyetleri54%
Beraberlikler9%
Deplasman galibiyetleri37%
2.5 gol üstü90%
Karşılıklı gol63%