Sutton Utd vs Hartlepool, National League
National League?WDDLD

Sutton Utd
FT
3 : 3
HT 1:0
Agg
18.10.2025 19:30
?LDLLD

Hartlepool
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | Hartlepool | 14 | 4 | 6 | 4 | 13:10 | 18 |
| 23. | Sutton Utd | 14 | 1 | 5 | 8 | 15:25 | 8 |
xG
Ataklar
114 123
Tehlikeli ataklar
68 54
Topa sahip olma %
50 50
3 0 3
5
İsabetli şutlar
8 6
İsabetsiz şutlar
9 2 0 4
4
Oyuncu değişiklikleri
4Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: Sutton Utd
14.10.25
FCSutton UtdFarnham0:132W11.10.25
FCFarnhamSutton Utd1:133D04.10.25
NLBraintree TownSutton Utd0:000D30.09.25
NLSutton UtdYeovil0:012L27.09.25
NLSutton UtdBoston Utd0:111D23.09.25
NLWokingSutton Utd1:011D20.09.25
NLBrackleySutton Utd0:010L16.09.25
ENSutton UtdBrighton U210:012L13.09.25
NLSutton UtdTamworth2:323L06.09.25
NLAltrinchamSutton Utd0:121L
FCSutton UtdFarnham0:132W11.10.25
FCFarnhamSutton Utd1:133D04.10.25
NLBraintree TownSutton Utd0:000D30.09.25
NLSutton UtdYeovil0:012L27.09.25
NLSutton UtdBoston Utd0:111D23.09.25
NLWokingSutton Utd1:011D20.09.25
NLBrackleySutton Utd0:010L16.09.25
ENSutton UtdBrighton U210:012L13.09.25
NLSutton UtdTamworth2:323L06.09.25
NLAltrinchamSutton Utd0:121LSon maçlar: Hartlepool
14.10.25
FCHartlepoolGainsborough0:213L11.10.25
FCGainsboroughHartlepool1:011D04.10.25
NLHartlepoolYork0:112L01.10.25
NLCarlisleHartlepool1:031L27.09.25
NLHartlepoolTamworth0:011D23.09.25
NLGatesheadHartlepool0:001W20.09.25
NLAldershotHartlepool1:010L13.09.25
NLHartlepoolBrackley0:000D06.09.25
NLForest GreenHartlepool1:010L03.09.25
NLHartlepoolBoston Utd1:011D
FCHartlepoolGainsborough0:213L11.10.25
FCGainsboroughHartlepool1:011D04.10.25
NLHartlepoolYork0:112L01.10.25
NLCarlisleHartlepool1:031L27.09.25
NLHartlepoolTamworth0:011D23.09.25
NLGatesheadHartlepool0:001W20.09.25
NLAldershotHartlepool1:010L13.09.25
NLHartlepoolBrackley0:000D06.09.25
NLForest GreenHartlepool1:010L03.09.25
NLHartlepoolBoston Utd1:011DAralarındaki maçlar
08.02.25
NLSutton UtdHartlepool0:012L05.10.24
NLHartlepoolSutton Utd0:243L11.02.23
LTHartlepoolSutton Utd2:222D17.09.22
LTSutton UtdHartlepool0:020W19.02.22
LTHartlepoolSutton Utd0:111D14.09.21
LTSutton UtdHartlepool1:010W23.05.21
NLSutton UtdHartlepool1:030W30.01.21
NLHartlepoolSutton Utd0:010L14.03.20
NLSutton UtdHartlepool1:011D03.08.19
NLHartlepoolSutton Utd1:213W
NLSutton UtdHartlepool0:012L05.10.24
NLHartlepoolSutton Utd0:243L11.02.23
LTHartlepoolSutton Utd2:222D17.09.22
LTSutton UtdHartlepool0:020W19.02.22
LTHartlepoolSutton Utd0:111D14.09.21
LTSutton UtdHartlepool1:010W23.05.21
NLSutton UtdHartlepool1:030W30.01.21
NLHartlepoolSutton Utd0:010L14.03.20
NLSutton UtdHartlepool1:011D03.08.19
NLHartlepoolSutton Utd1:213WAynı rakibe karşı (4)
vs. Tamworth
vs. Brackley
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla National League 25/26
Oynanan maçlar556/557
Maç başına gol2.91
Ev sahibi galibiyetleri43%
Beraberlikler24%
Deplasman galibiyetleri33%
2.5 gol üstü56%
Karşılıklı gol56%
Korner10.1