Trepca 89 vs KF Drita, AlbiMall Superliga
AlbiMall Superliga?DLLLW

Trepca 89
FT
0 : 2
HT 0:1
Agg
14.6.2020 18:00
?WWLWW

KF Drita
| O | G | B | M | A | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | KF Drita | 33 | 21 | 5 | 7 | 57:23 | 68 |
| 7. | Trepca 89 | 33 | 12 | 8 | 13 | 55:55 | 44 |
xG
Ataklar
0 0
Tehlikeli ataklar
0 0
Topa sahip olma %
50 50
0 0 0
0
İsabetli şutlar
0 0
İsabetsiz şutlar
0 0 0 0
Uzatma
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Dakika
Son maçlar: Trepca 89
07.06.20
ASKF GjilaniTrepca 891:011D07.03.20
ASKF FerizajTrepca 891:040L04.03.20
ASTrepca 89KF Llapi1:012L29.02.20
ASKF FeronikeliTrepca 8930L23.02.20
ASTrepca 89KF Dukagjini0:121W16.02.20
ASFlamurtariTrepca 893:143L07.12.19
KEKF BallkaniTrepca 890:030L01.12.19
ASTrepca 89KF Drita31W28.11.19
KEFC DardanëtTrepca 8905W23.11.19
ASFC PrishtinaTrepca 890:010L
ASKF GjilaniTrepca 891:011D07.03.20
ASKF FerizajTrepca 891:040L04.03.20
ASTrepca 89KF Llapi1:012L29.02.20
ASKF FeronikeliTrepca 8930L23.02.20
ASTrepca 89KF Dukagjini0:121W16.02.20
ASFlamurtariTrepca 893:143L07.12.19
KEKF BallkaniTrepca 890:030L01.12.19
ASTrepca 89KF Drita31W28.11.19
KEFC DardanëtTrepca 8905W23.11.19
ASFC PrishtinaTrepca 890:010LSon maçlar: KF Drita
06.06.20
ASKF DritaFlamurtari1:010W08.03.20
ASKF DritaFC Prishtina1:021W04.03.20
ASKF BallkaniKF Drita0:020L28.02.20
ASKF DritaKF Drenica Skenderaj3:041W21.02.20
ASKF VushtrriaKF Drita23W16.02.20
ASKF DritaKF Gjilani0:020W01.12.19
ASTrepca 89KF Drita31L28.11.19
KEKF BallkaniKF Drita0:1(5-4)11L23.11.19
ASKF DritaKF Llapi0:020W09.11.19
ASKF FeronikeliKF Drita00D
ASKF DritaFlamurtari1:010W08.03.20
ASKF DritaFC Prishtina1:021W04.03.20
ASKF BallkaniKF Drita0:020L28.02.20
ASKF DritaKF Drenica Skenderaj3:041W21.02.20
ASKF VushtrriaKF Drita23W16.02.20
ASKF DritaKF Gjilani0:020W01.12.19
ASTrepca 89KF Drita31L28.11.19
KEKF BallkaniKF Drita0:1(5-4)11L23.11.19
ASKF DritaKF Llapi0:020W09.11.19
ASKF FeronikeliKF Drita00DAralarındaki maçlar
01.12.19
ASTrepca 89KF Drita31W22.09.19
ASKF DritaTrepca 890:111D21.04.19
ASKF DritaTrepca 890:111D24.02.19
ASTrepca 89KF Drita1:010W03.10.18
ASKF DritaTrepca 891:011D11.05.18
ASKF DritaTrepca 890:131L11.03.18
ASTrepca 89KF Drita0:011D20.10.17
ASKF DritaTrepca 890:111D16.04.17
ASKF DritaTrepca 890:102W06.11.16
ASKF DritaTrepca 8900D
ASTrepca 89KF Drita31W22.09.19
ASKF DritaTrepca 890:111D21.04.19
ASKF DritaTrepca 890:111D24.02.19
ASTrepca 89KF Drita1:010W03.10.18
ASKF DritaTrepca 891:011D11.05.18
ASKF DritaTrepca 890:131L11.03.18
ASTrepca 89KF Drita0:011D20.10.17
ASKF DritaTrepca 890:111D16.04.17
ASKF DritaTrepca 890:102W06.11.16
ASKF DritaTrepca 8900DAynı rakibe karşı (4)
vs. Flamurtari
vs. FC Prishtina
Şu an oynuyor
Yaklaşan
Sonuçlar
Skor
Skor
Rakamlarla AlbiMall Superliga 19/20
Oynanan maçlar198/198
Maç başına gol2.87
Ev sahibi galibiyetleri54%
Beraberlikler19%
Deplasman galibiyetleri28%
2.5 gol üstü53%
Karşılıklı gol48%
Maç başına ilk yarı golü1.26