FC Forsempronese vs Teramo, Serie D, Girone F

Pre-match-analyseKansen uit de historie van beide teams en een doelpuntenmodel, value in de odds, alle statistieken en de competitiecontext op één plek.
Openen in Prematch analyzer
Serie D, Girone F
?WLDWD
FC Forsempronese
25.10.2026
14:30
?WWWWL
Teramo
GSWGVDVPtn
2.Teramo641117:1113
6.FC Forsempronese63126:910
0'
0'15'30'45'60'75'90'

Minuut

Wedstrijden?
Locatie?
Kans?
FC Forsempronese: Weinig data · wedstrijden: 3
Teramo: Weinig data · wedstrijden: 4
Verwachte doelpunten (model)0.88 : 2.67
Historie13%0%88%
Model10%15%75%
Rustdagen: 7Wedstrijden in 14 dagen: 1Volgende wedstrijd: 01.11.26
Rustdagen: 7Wedstrijden in 14 dagen: 1Volgende wedstrijd: 28.10.26

Belangrijkste kansen?

FC Forsempronese11%Historie 13%Model 10%
Gelijk7%Historie 0%Model 15%
Teramo81%Historie 88%Model 75%
Over 1.593%Historie 100%Model 87%
Over 2.572%Historie 75%Model 69%
Over 3.547%Historie 46%Model 47%
Beide teams scoren50%Historie 46%Model 54%
1e helft Over 0.586%Historie 100%Model 71%
Hoekschoppen Over 9.572%Historie 75%Model 69%
Kaarten Over 3.550%Historie 50%Model –

Historie = aandeel wedstrijden van beide teams in de gekozen weergave, gemiddeld. Model = Poisson-model op basis van gescoorde en tegendoelpunten van beide teams.

Serie D, Girone F 26/27 in cijfers

Gespeelde wedstrijden72/306
Doelpunten per wedstrijd2.67
Thuisoverwinningen40%
Gelijke spelen18%
Uitoverwinningen42%
Meer dan 2.5 doelpunten47%
Beide teams scoorden50%
Hoekschoppen9.2